White Express System – skuteczne i bezpieczne wybielanie zębów

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Nie każdy z nas może pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem. Picie kawy lub herbaty, a także palenie papierosów powodują, że na szkliwie pojawiają się osady i przebarwienia o nieestetycznym, żółtym zabarwieniu. Powstałe w ten sposób przebarwienia trudno usunąć za pomocą zwykłej pasty do zębów, a profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym jest bardzo drogie. Proszek wybielający zęby White Express System gwarantuje szybkie i bezpieczne wybielenie naszego uśmiechu!

Jak działa proszek wybielający White Express System?

Proszek White Express System zawiera nadtlenek karbamidu, który  w bezpieczny sposób usuwa z powierzchni szkliwa zgromadzone osady, nie wywołując przy tym nadwrażliwości zębów.  Nadtlenek karbamidu w połączeniu ze śliną posiada zdolność do generowania reaktywnych form tlenu, które utleniają organiczne osady, powodując w ten sposób ich rozkład.  Proszek wybielający White Express pozostawia na powierzchni zębów ochronną warstwę, która zapobiega odkładaniu się osadów oraz chroni szkliwo zębów przed powstawaniem ubytków.

Stosowanie proszku wybielającego White Express System

Aby wybielić zęby za pomocą proszku wybielającego White Express System wystarczy raz dziennie wyszczotkować zęby. Już po dwóch tygodniach stosowania proszku wybielającego widocznie jest wybielenie koloru zębów nawet o 5 tonów!

bialezeby White Express System – skuteczne i bezpieczne wybielanie zębów

Opinie o proszku wybielającym White Express System

Niesamowita skuteczność!

Proszek wybielający White Express System jest niesamowity! Zaledwie po pierwszym zastosowaniu zauważyłam różnicę. Żółty osad zniknął, przebarwienia również, a ja mogę się cieszyć śnieżnobiałym uśmiechem!

Ewa

Koniec kompleksów na punkcie zębów

Żółte zęby były moim kompleksem. Ograniczałam uśmiechanie się, bo bałam się, że ktokolwiek może zauważyć mój mało estetyczny uśmiech.  Próbowałam wiele metod wybielających, aż w końcu trafiłam na White Express System.  Po 7 dniach, osad i przebarwienia zniknęły, a moje zęby stały bielsze o co najmniej 3 tony. Polecam!

Karolina

Wybielanie zębów tylko z White Express System

White Express System to najlepszy sposób na wybielanie zębów, jaki znam. Już po tygodniu widziałem ogromną różnicę. Moje zęby stały się bielsze, a żółty osad pojawia się zdecydowaniae wolniej, chociaż piję kawę i palę papierosy.

Marcin

White Express System – gdzie kupić?

Proszek wybielający White Express System możesz zamówić w niezwykle oszczędny sposób przez Internet. Wszystkie osoby zamawiające White Express System za pośrednictwem naszej strony, otrzymują od producenta wysoki rabat – 71%. Cena regularna proszku wybielającego wynosi 297 zł za 25 g, jednak teraz możesz go mieć za jedyne 87 zł!

O Marzena Wielgus 77 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*