Przedstawiamy fakty o zielonej kawie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Za każdym razem, gdy na rynku pojawiają się nowe tabletki odchudzające wiele osób wierzy w cudowne działanie pigułek i bez zastanowienia kupuje opakowanie suplementu, jednak niestety niewiele z nich faktycznie wartych jest uwagi. W ostatnich tygodniach pojawiły się tabletki zawierające ekstrakt z zielonej kawy, który został okrzyknięty cudownym środkiem odchudzającym.

Co to jest ekstrakt z zielonej kawy?

Pewien farmaceuta ze Stanów Zjednoczonych – Joe Vinson w latach 20. Przeprowadził test na 16 otyłych osobach. Podawał im codziennie przez 12 tygodni 1050 mg ekstraktu z zielonej kawy i każda z nich straciła ponad 17 funtów w tym czasie!

Przedstawione wyniki są bardzo imponujące i sugerują, że ekstrakt z zielonej kawy to wysoce skuteczny składnik odchudzający.

Za działanie zielonej kawy w dużej mierze odpowiadają: kofeina oraz kwas chlorogenowy, które spowalniają uwalnianie glukozy w organizmie.

Jeśli zdecydujesz się kupić suplement odchudzający z zieloną kawą to ważną informację dla Ciebie jest fakt, że te tabletki odchudzające nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Pamiętaj, jednak aby tabletki kupić za pośrednictwem sprawdzonej strony internetowej, ponieważ w Internecie nie trudno o zakup podróbek w okazyjnej cenie.

Lekarze zalecają również zakup kawy zielonej w ziarnach i picie kilku filiżanek takiego napoju zamiast tradycyjnej kawy. Jedna filiżanka zielonej kawy zawiera tyle antyoksydantów, co 10 filiżanek zielonej herbaty.

Gdzie kupić zieloną kawę?

W związku z rosnącą popularnością zielonej kawy zostaliśmy poproszeni o podanie kilku wskazówek, którymi warto się kierować przy zakupie tabletek zielonej kawy. Dzięki temu dokonasz świadomego zakupu i będziesz zadowolony z efektów działania zielonej kawy.

Taniej nie znaczy lepiej

W przypadku suplementów diety tańsze odpowiedniki często zawierają mniejszą ilość substancji aktywnych. Co więcej tabletki często produkowane są z niższej jakości składników. Lekarze zalecają spożywanie dziennie 800 mg ekstraktu z zielonej kawy, preparaty o cenie 30-40 zł najczęściej zawierają dużo mniejszą zawartości składnika aktywnego, dlatego warto dołożyć kilkadziesiąt złotych i kupić tabletki o zawartości min. 400 mg zielonej kawy w kapsułce.

100% naturalny

Przed zakupem upewnij się, że tabletki zawierają tylko czysty ekstrakt z zielonej kawy. Niestety wiele suplementów diety nie jest produkowanych z czystego wyciągu, dlatego efekty ich stosowania nie są widoczne. Jednak cena takich produktów jest zdecydowanie niższa. Niestety w tym przypadku sprawdza się powiedzenie – oszczędny płaci dwa razy.

O Marzena Wielgus 77 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*